Listopad 2015

13.11.

13. listopadu 2015 v 21:01 | Saddope |  Jídelníčky+Deník
Ahojte holky!
Dnes nebyl moc dobrý den.. Opravdu pátek třináctého. Jedna učitelka, která mi jako jediná rozumí, pomůže a je s ní sranda má takový průser.. Nemůžu to tu moc rozepisovat, ale ten průser by nebyl, kdyby to mé dvě blbé spolužačky nešly naprášit ředitelce! Achjo, je mi z toho opravdu smutno, protože jí ztrhly odměny (peníze) a možné je, že ji i vyhodí. Jenže ona je těhotná a takového stresu najednou, no nic dobrého.. :(
Jinak dnes sem se tím stresem neudržela, co se týče jídla.. :( Achjo, jsem kráva! Asi 860kcal snězeno.. Hnus! Ale byla jsem zase ve fitku a dala jsem si záhul! Cejtím každý sval v těle. Dobře mi tak, zasloužím si to!

Snídaně: Nic
Svačina: Nic
Oběd: Kolínka s gulášovou omáčkou (cca. 403kcal)
Svačina: Nic
Večeře: 2 krajíce chleba (cca. 422kcal), mandarinka (cca. 26kcal), banán (cca. 113kcal)

Pití: 1l
Pohyb: Běžící pás 20min (-150kcal), rotoped 20min (-200kcal), 40 sklapovaček, stroj na lýtka 10min, cviky na bříško 20min), cviky na stehna (20min)
Váha: 60,3

Prostě jsem to zase pokonila.. Jsem hrozná nenávidím se. :( Doufám, že vám se dnes dařilo více!?? Btw. děkuji za vaši veelikou podporu! Hlavně u minulého příspěvku. :)

12.11.

12. listopadu 2015 v 21:28 | Saddopr |  Jídelníčky+Deník
Ahojte!
Dnes byl dost náročný den, ale rozhodla jsem se vám napsat, než půjdu spát. :) Dnes jsem si teda předplatila permanentku ve fitku za 350Kč na měsíc, což je bomba. :) A hned šla samozřejmě cvičit.. Jinak váha mi klesla opět, což jsem mooc ráda.❤️

Snídaně: Nic
Svačina: Nic
Oběd: Omáčka s těstovinama
Svačina: Nic
Večeře: Nic

Pití: 1,5l
Pohyb: 1h házená,30 min cardio, 30 min běhu (210kcal), posilování svalů na rukou, sklapovačky
Váha: 60,2

Dnes už mám konečně čas si přečíst vaše blogy, tak jdu na to a pak rovnou spát! A zítra mě opět čeká fitko. Mějte se holky a děkuji za vaší podporu!❤️

Konec?

11. listopadu 2015 v 21:30 | Saddope |  O mně
Zdravím kočky! ♥
Na můj vkus už jsem se vám "dlouho" neozvala. Ale nekončím, nebojte. :D Jen poslední dny toho mám moc.. Dnes obrovský přežer!! :( Teď se vyprdnu na diety a budu normálně jíst.. Ale tak do 500 kcal denně+někdy hladovky. :) BJD jsem zvládla 4 dny. :( :D
Jinak mám hodně práce se školou+okolo střední školy, kde budu dělat talentovky a musím nakreslit 15 obrázků+nafoti min. 15 fotek, takže makám.. A!! Po půl roce jsem se opět navrátila k chození do fitka! Takže od zítřka jedu fitko! To ty kalorie půjdou dolu sami. Moc se těším, kvůli zdravotním potížím jsem do fitka půl roku nechodila. A dnes jsem se ulila ze školy, jelikož jsem byla na věci kolem občanky. :D
Takže plán na zítřek je asi takový..

6:00 - vstávání do školy
8:00 - 15:05 škola
15:05 - 15:40 příprava na fitko
15:40 - 16:50 cesta do fitka (vlak)
17:00 - 18:40 fitko
18:40 - 19:30 cesta domů (vlak)

A pak už jen učení do školy atp. a budu ráda, že si lehnu do postele! Nejlepší je, že nebude ani pořádně čas na jídlo, což je super. Držte mi palečky holky. Jinak doufám, že se vám daří! :) Pa holky♥


9.11. (BJD)

9. listopadu 2015 v 15:50 | Saddope |  Jídelníčky+Deník
Ahojte! Tak tu máme pondělí.. Já vám přála, ať vkročíte do začátku týdne tou pravou nohou a sama jsem tak něudělala. Nebo snad ano? Jak se to vezme.. Hned ráno jsem zaspala, protože jsem si típla budík a řekla si navní větou "Jen pár minut ještě.." a protáhlo se to na hodinu. :D Jistě, že bych stíhala ještě ostatní hodiny do školy, ale já jsem se na to vyprdla. :D Celé odpoledne jsem strávila kresbou zátiší (Paprika,rajče,pórek,prkénko), takže jsem se nenudila a udělala si rovnou další kresbu na talentovky, což jsem ráda. Ale dneska se mi nechtělo vůbec cvičit, tak jsem dala jen 20 minutek tance.
Teď se válím a také válet budu, jen si k tomu zapnu nějaký film a koupím light colu, jelikož dobře zasytí a mně neuvěřitelně škrundá v břiše. 2. den BJD jsem tedy také úspěšně zvládla, jupíí!

Snídaně: Jablko (cca. 57 kcal)
Svačina: Nic
Oběd: Bílý jogurt se čtvrtkou banánu (49 kcal+47 kcal)
Svačina: Nic
Večeře: Nic

Pití: 1l vody, 1 hrnek čaje+ budoucí trocha light coly
Pohyb: 20 minut tance (cca. 250 kcal)
Váha: 61,1 (Prosím, ať už e zítra ta 60♥)

Děkuji za přečtení a předem bych chtěla podotknout, že včera pozdě večer, jsem přidala článek o mně a mém životě, tak si ho můžete přečist. Mějte se krásně. ♥ Btw. Jak jste se dnes měly vy? ☺

Kdo je ta tlustá holka?

8. listopadu 2015 v 23:20 | Saddope |  O mně
Ahojte!
Říkala jsem si, že by asi nebylo od věci, vám napsat můj příběh. Jak, proč, kdo, kdy a všelijaké otázky zodpovědět. Přiložit pár fotek.. Kde je můj amatérský "ořez", za který se omlouvám. :D Také mi nikde není vidět do obličeje, ale bohužel je to kvůli dovednostem mých rodičů s internetem, které jsou na rodiče v dnešní době obdivující.. Radši..


Vše to začalo s příchodem na základní školu. Do stálého kolektivu dětí, učitelů.. Povinností.. Dětství jsem měla poměrně dobré, spokojené, šťastné.. Rodiče mi dávali vše, co jsem potřebovala. Hlavně hodně lásky, která teď "někdy" chybí..
Už od první třídy mě děti začali šikanovat jak psychicky, tak fyzicky. Nadávali mi slovy Gagarine (nechápu proč), k*ávo tlustá, co čumíš p*čo.. Ty už zase žereš? Koukni se na sebe! Jsi odporná chce se nám z tebe blít! A určitě nemusím pokračovat.. Ale také mě mlátili, kopali, flusali na mě.. I když jsem se bránila a neodnesla si z boje modřiny samotná, bylo to pro mě hrozné..
Kdyby to tak bylo vše. Ale od 3. třídy si na mě "zasedla" jedna učitelka. Do dnes si vše pamatuji. Na hudební výchově mě schválně vyvolala a řekla mi, abych jí zazpívala. Jen abych vás uvedla do pravé míry, nepatřím mezi schopné zpěvačky.. Všichni se mi smáli, všichni.. A učitelka na mě začala křičet proč zpívám, když to neumím. Že mám hnusný hlas a jsem ostudou. Když jsem se posadila, přišla ke mně a zakřičela, že mi nedala povel přestat zpívat.
To vše pro mě bylo opravdu hrozné.. Ale v tu dobu jsem to řešila ještě větším přejídáním a brečením.. V té době jsem to měla úplně jinak. Ale s nástupem do 7. třídy se vše začalo probouzet.


Začala jsem si ubližovat. Řezat se, mlátit se. Kéž by jen tak, jaké je to na obrázcích (obrázky jsou mé, ale jinačí jsem bohužel nenašla, jelikož se mi rozbil starý mobil, ve které jsem je měla).. Vždy jsem si našla nějako výmluvu na modřiny. To víte, na statku je toho tolik.. A tak šel čas dál. Řezala jsem se, mlátila, nadávala si, nesnášela se, své tělo.. Ale v polovině 8. třídy jsem už byla vydeptaná, 8 let toho všeho.. Už jsem dál nemohla. Našla jsem pro ana blogy. A v článcích jsem se začala nacházet. Ty pocity, tu nenávist, cíl ztratit váhu, být konečně krásná. A začala jsem být součástí sis. Jaký byl můj život? Mlácení se, řezání se a hladovění.♥ A ztrácení váhy! Měřím a měřila jsem kolem 162 cm a tenkrát jsem vážila 70 kg. Po pár měsících s anou? -9 kg dole! Všichni říkali, jak je super že mi to jde dolů (příbuzní).. A mně se to čím dál tím líbilo. V tu dobu přišly ještě problémy kvůli lásce.. Resp. kluk+rodiče, to nešlo do hromady.. Táta na mě řval, má mladší sestra byla ta nejlepší, za nic nemohla.. Já vše dělala a dělám špatně do dnes. Neznáte mého otce, řve strašně moc. Bojíte se, že vás zmlátí.. Mám z něho strach. Šikana ze školy, od táty, nenávidění samu sebe, kluk.. Bylo toho na mě moc. Spolykala jsem 20 prášků, zapila vodou a šla do školy, ze které mě po první hodině vezla záchranka. Když jsem se probudila, ležela jsem v nemocnici na kapačkách.
Doktoři mě poslali k psychiatrovi, ke kterému musím chodit do teď... Je hrozný! Je nepříjemný a má blbé kecy! Ptá se mě na vše, hlavně na věci okolo sexu a mně je to v celku nepříjemné, sdělovat takové věci cizímu člověku. Chodím k němu s takovou nechutí!
To vše bylo vlastně dost nedávno.. A teď jsem tu s vámi.. S rodinou, kterou postrádám. Jste nejlepší! ♥ Konečně mám okolo sebe sis,any,mii, které mi rozumíte! ♥ Na vždy s vámi!Doufám, že to někdo dočetl dokonce.. To je asi tak vše, děkuji za každou podporu!♥

8.11. (BJD)

8. listopadu 2015 v 17:11 | Saddope |  Jídelníčky+Deník
Dnes jsem se opravdu super vyspala, jen mě ráno chytly strašné křeče do břicha.. Ale dobrý, po nějaké době to přešlo. Tak jsem se válela, no a pak jela ke koním, kde bylo hodně práce, takžde jsem snad i něco vypotila a pak šla samozřejmě jezdit. Předchvíli jsem přijela domů a půjdu dělat věci do školy atp., ale taky vám chci napsat jeden článek o mně, tak uvidíme..
Jinak 1. den BJD (Blue Jeans Diet) se vydařil, vše jsem zvládla tak snad to tak bude i dál.


Snídaně: Nic
Svačina: Nic
Oběd: 3/4 kuřecího stehna s trochou dušené zeleniny (Asi 190 kcal dohromady)
Svačina: Nic
Večeře: Nic

Pití: 1l vody + 2 hrnky čaje
Pohyb: 72 min. jízda na koni (cca -530 kcal),30 min. cardio (cca -400 kcal)
Váha: 61,3

Dneska si myslím, že se mi to vydařilo. :3 Děkuji opět za vaší podporu holky a přeji dobrý vstup do nového týdne! ♥ Btw. To ten víkend zase rychle utekl, že?


7.11.

7. listopadu 2015 v 18:21 | Saddope |  Jídelníčky+Deník
Tak vám přeji hezký víkend. Dnes to sice nedopadlo podle mých představ, kvůli raní estrádě máma + koláč vs. já.. Ale zítra to napravím, začnu s Blue Jeans Diet, jak už jsem zde dnes psala.. Doufám, že to vydržím aspoň ty 4 dny. :D Jinak je vše při starém.Nálada se mi trochu zlepšila, už při čtení vašich příspěvků.. Užívám si víkend válením se u filmů a čaje..

Snídaně: asi 3 kousky koláče..
Svačina: Nic
Oběd: Čočka+žloutek na pánvičce (bílky mi nedělají dobře)
Svačina: Nic
Večeře: Nic

Pití: 1l vody + 2 hrnky čaje
Pohyb: 15 minut (cviky břiško,stehna,zadek)
Váha: 61,3

Děkuji vám za vše a užijte si víkend holky! ♥

Blue Jeans Diet

7. listopadu 2015 v 14:52 | Saddope |  Pro Ana
Tato dieta je celkem dost známá. Je celkem náročná.. Ale funguje!? To zjistíme.. Od zítra se do ní pustím. Nevím sice, jestli vydržím až dokonce, ale pokusím se o to. :) Sledujte můj blog pro denní informace. :)


Začátek: 8.11.2015
Konec: ??
Zhubnuto: ??


6.11.

6. listopadu 2015 v 16:07 | Saddope |  Jídelníčky+Deník
(Foto je přiloženo pro zpestření článku, na fotce jsem já)


Přeji hezký pátek, děvčata!
Dnes jsem spoustu věcí neplánovala.. Ale bohužel se tak staly, ale k tomu později. Dnes jsem dostala z matiky za 2 a následovně jsem psala ještě jednu písemku a doufám s nadějí, že bude za 1!.. Dnes jsem byla opravdu unavená a všimali si toho i lidé okolo mě. Ale nu což, bude konečně víkend! Dnes je to týden, co jsem tu s vámi holky, děkuji za vše!
K tomu dnešku.. Nevím co se stalo, ale najednou jsem cítila potřebu zvracet. Musela jsem, něco mě k tomu nutilo. Snědla jsem oběd, vzala si oříšky, které jsem následně dojedla, napila se vody a běžela na záchod. A všechno je venku.. Ale cítím se nějak lépe. Prázdně, miluji ten pocit..

Snídaně: Nic
Svačina: Nic
Oběd: Kuřecí stehno se zeleninou, pistácie oříšky (=vyzvraceno..)
Svačina: Nic
Večeře: Nic

Pití: 0,5l vody + 1 hrnek čaje (dnes mi to nějak nešlo..)
Pohyb: 20 minut tance
Váha: 61,4 (nějak stojí mrška..)

Děkuji všem za přečtení, ale také za ohlasy u minulých příspěvků! A hlavně za vaši podporu.. S vámi je vše lepší! ♥ Ještě jednou děkuji a doufám, že jste si pátek užili a dařilo se vám!
5.11,

5. listopadu 2015 v 21:58 | Saddope |  Jídelníčky+Deník
Ahojte holky!
Tak dnešek byl již lepší. Jídelníček se mi určitě povedl lépe než-li včera. Žádný bonbón, čokoláda, narozeninový dorz, zákusek, prostě nic takového! Jsem na sebe pyšná! Jen na mě dnes padla nějaká deprese. Před měsícem jsem se totiž rozešla s přítelem.. A nějak to pořád nemůžu zvládnout, pořád ho miluji a strašně mi chybí a všechno co jsem s ním dělala.. Achjo holky, to je mizerné období.. Doufám, že vám vše šlape lépe.. :/

Snídaně: Nic
Svačina: Pistácie
Oběd: Dýňová polévka (DOJEZENA! xD)
Svačina: Nic
Večeře: Nic

Pití: 1,5l vody + 1 hrnek čaje
Váha: 61,4 kg
Pohyb: Nic :/

Děkuji za přečtení a velikou podporu od vás holky! ♥ Mám vás moc ráda.. Jdu zkouknout vaše blogy a dále budu pokračovat v utápěním se v depresi. Pa zlata. ♥
NEED TO BE SKINNIER