Kdo je ta tlustá holka?

8. listopadu 2015 v 23:20 | Saddope |  O mně
Ahojte!
Říkala jsem si, že by asi nebylo od věci, vám napsat můj příběh. Jak, proč, kdo, kdy a všelijaké otázky zodpovědět. Přiložit pár fotek.. Kde je můj amatérský "ořez", za který se omlouvám. :D Také mi nikde není vidět do obličeje, ale bohužel je to kvůli dovednostem mých rodičů s internetem, které jsou na rodiče v dnešní době obdivující.. Radši..


Vše to začalo s příchodem na základní školu. Do stálého kolektivu dětí, učitelů.. Povinností.. Dětství jsem měla poměrně dobré, spokojené, šťastné.. Rodiče mi dávali vše, co jsem potřebovala. Hlavně hodně lásky, která teď "někdy" chybí..
Už od první třídy mě děti začali šikanovat jak psychicky, tak fyzicky. Nadávali mi slovy Gagarine (nechápu proč), k*ávo tlustá, co čumíš p*čo.. Ty už zase žereš? Koukni se na sebe! Jsi odporná chce se nám z tebe blít! A určitě nemusím pokračovat.. Ale také mě mlátili, kopali, flusali na mě.. I když jsem se bránila a neodnesla si z boje modřiny samotná, bylo to pro mě hrozné..
Kdyby to tak bylo vše. Ale od 3. třídy si na mě "zasedla" jedna učitelka. Do dnes si vše pamatuji. Na hudební výchově mě schválně vyvolala a řekla mi, abych jí zazpívala. Jen abych vás uvedla do pravé míry, nepatřím mezi schopné zpěvačky.. Všichni se mi smáli, všichni.. A učitelka na mě začala křičet proč zpívám, když to neumím. Že mám hnusný hlas a jsem ostudou. Když jsem se posadila, přišla ke mně a zakřičela, že mi nedala povel přestat zpívat.
To vše pro mě bylo opravdu hrozné.. Ale v tu dobu jsem to řešila ještě větším přejídáním a brečením.. V té době jsem to měla úplně jinak. Ale s nástupem do 7. třídy se vše začalo probouzet.


Začala jsem si ubližovat. Řezat se, mlátit se. Kéž by jen tak, jaké je to na obrázcích (obrázky jsou mé, ale jinačí jsem bohužel nenašla, jelikož se mi rozbil starý mobil, ve které jsem je měla).. Vždy jsem si našla nějako výmluvu na modřiny. To víte, na statku je toho tolik.. A tak šel čas dál. Řezala jsem se, mlátila, nadávala si, nesnášela se, své tělo.. Ale v polovině 8. třídy jsem už byla vydeptaná, 8 let toho všeho.. Už jsem dál nemohla. Našla jsem pro ana blogy. A v článcích jsem se začala nacházet. Ty pocity, tu nenávist, cíl ztratit váhu, být konečně krásná. A začala jsem být součástí sis. Jaký byl můj život? Mlácení se, řezání se a hladovění.♥ A ztrácení váhy! Měřím a měřila jsem kolem 162 cm a tenkrát jsem vážila 70 kg. Po pár měsících s anou? -9 kg dole! Všichni říkali, jak je super že mi to jde dolů (příbuzní).. A mně se to čím dál tím líbilo. V tu dobu přišly ještě problémy kvůli lásce.. Resp. kluk+rodiče, to nešlo do hromady.. Táta na mě řval, má mladší sestra byla ta nejlepší, za nic nemohla.. Já vše dělala a dělám špatně do dnes. Neznáte mého otce, řve strašně moc. Bojíte se, že vás zmlátí.. Mám z něho strach. Šikana ze školy, od táty, nenávidění samu sebe, kluk.. Bylo toho na mě moc. Spolykala jsem 20 prášků, zapila vodou a šla do školy, ze které mě po první hodině vezla záchranka. Když jsem se probudila, ležela jsem v nemocnici na kapačkách.
Doktoři mě poslali k psychiatrovi, ke kterému musím chodit do teď... Je hrozný! Je nepříjemný a má blbé kecy! Ptá se mě na vše, hlavně na věci okolo sexu a mně je to v celku nepříjemné, sdělovat takové věci cizímu člověku. Chodím k němu s takovou nechutí!
To vše bylo vlastně dost nedávno.. A teď jsem tu s vámi.. S rodinou, kterou postrádám. Jste nejlepší! ♥ Konečně mám okolo sebe sis,any,mii, které mi rozumíte! ♥ Na vždy s vámi!Doufám, že to někdo dočetl dokonce.. To je asi tak vše, děkuji za každou podporu!♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vivian. Vivian. | 9. listopadu 2015 v 12:33 | Reagovat

Nikdy nepochopím, proč musí být děcka a celkově lidi tak zlí. Mně taky určitou část základky šikanovali a přitom k tomu ani neměli důvod. Takoví lidi jsou na facku. Plus rodiče, kteří by si taky někdy zasloužili. Život někdy umí být hodně hnusný, vím o tom svoje.
Drž se ♥

2 Saddope Saddope | Web | 9. listopadu 2015 v 12:46 | Reagovat

Máš pravdu Vivian.. Děkuji ♥!

3 Madd. Madd. | Web | 9. listopadu 2015 v 14:29 | Reagovat

Doufám, že ti budeme dobrými sis :) Jsi statečná holka :)

4 Saddope Saddope | Web | 9. listopadu 2015 v 14:42 | Reagovat

[3]: Děkuji, to už jste, těmi nejlepšími.. :)

5 Thinhappy Thinhappy | Web | 10. listopadu 2015 v 20:46 | Reagovat

Jsi moc statečna, vážně:) dělá se mi blbe z těch hajzlu co ti ztezujou život. Bude to dobrý, uvidis.ses lepší než oni všichni;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
NEED TO BE SKINNIER