Listopad 2016

16.11.2016

16. listopadu 2016 v 16:44 | Saddope
Den 16.11.2016


Čauky. :)

12. listopadu 2016 v 14:15 | Saddope |  Jídelníčky+Deník
Zdravím vás, děvčata.
Omluvte mě za delší neaktivitu. Nějak nemám vůbec čas psát, o víkendu nestíhám, protože musím fotit do školy a stíhat jiné koníčky, věnovat se psům, koním atd. Ale hlavní důvod mé neaktivity je trošku jiný.. Bojím se toho, tady i v "realitě". Tak nějak začínám poznávat, kdo vlastně jsem. Což je na jednu stranu vlastně i dobře, ale na druhou stranu mě to psychicky ničí. Uhh.. Prostě jsem bisexuálka. A stala se taková "nepříjemná" věc. Zamilovala jsem se do jedné mé kamarádky+spolužačky. Trávíme spolu vlastně celých 5 dní. Nevím jak to cítí ona, asi jinak než-li já a to mě ničí. Na druhou stranu to možná cítí jinak, ale nedokážu se jí přiznat, co když bych se akorát ztrapnila. Jsem opravdu v maléru, nikdo to neví, jediná já. Po tom, co jsem chodila se svým ex, si všichni myslí, že jsem hetero.. A přivedla bych si holku? Netuším, jaká by byla reakce okolí. A hlavně kamarádky táta by jí prý "vydědil", kdyby přišla s holkou. Už jsme tohle téma několikrát probíraly. Udělali jsme si srandu, a vydaly se po rušném městě za ruce, jakože sranda. Ale pro mě to byly minuty štěstí.
Doufám, že mě za to neukamenujete. Já jen, potřebovala jsem to alespoň "anonymně" ze sebe dostat. :( Jsem totálně vedle. Ale alespoň mi to přispívá k hubnutí, jelikož chuť k jídlu se zmenšuje a zmenšuje.
Píši to hlavně kvůli tomu, abych vám oznámila, že jsem nikam neodešla, nezapomněla nebo tak.. Je to celé takhle. A omlouvám se, že si nečtu jak se vám daří, ale nějak nestíhám vstřebávat ani sama sebe. :(
NEED TO BE SKINNIER